Współpraca

Pierwszy kontakt

Wynajem podnośników koszowych rozpoczyna się standardowo od telefonu osoby zainteresowanej. Telefony obieramy każdego dnia tygodnia (również w niedziele i święta) oraz o każdej godzinie. Często zdarza się, że w razie nagłego wypadku lub wydarzenia losowego, podnośnik koszowy okazuje się być niezbędny.

Podczas rozmowy telefonicznej Klient ogólnie zakreśla rodzaj zlecenia, które jest do wykonania, a my dokonujemy ogólnej wyceny. Telefonicznie niestety nie jesteśmy w stanie wycenić zamówienia dokładnie, ponieważ bardzo często okazuje się, że do wykonania właściwej pracy trzeba wcześniej wykonać małe działania poboczne, przygotowując miejsce pracy.

Innym sposobem kontaktu jest napisanie do nas wiadomości e-mail. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego.

Wycena „na miejscu”

Po kontakcie telefonicznym nasz wykwalifikowany i doświadczony pracownik udaje się na miejsce wykonywania potencjalnego zlecenia.

Miejsce to jest uważnie oglądane, specjalista uwzględnia to, co jest do wykonania, wszelkie nieoczekiwane prace poboczne (może się okazać, że aby wykonać zlecenie, np. mycia okien na wysokości będzie niezbędne wcześniej przycięcie korony drzewa, która rozrastając się te okno przysłoniła) oraz niezbędne materiały.

Z doświadczenia wiemy, że przy większości prac zdarzają się takie niestandardowe sytuacje. Już podczas oględzin nasz pracownik służy profesjonalną poradą, podpowiada jak zająć się problemem, a często opracowuje rozwiązanie, które zaoszczędzi czas oraz pieniądze Klienta.

Unikanie nieporozumień

Zawsze staramy zabezpieczyć Klientów oraz siebie przed ewentualną niewiedzą, która może prowadzić do niechcianych konfliktów. Przede wszystkim dokładnie informujemy Klienta jak usługa będzie przebiegała, krok po kroku, by nie było wątpliwości w tej materii. Objaśniamy działanie ceny, jej elastyczność.

Rozmowa z Klientem oraz ustalenie wszystkich warunków współpracy przed jej podjęciem jest bardzo ważne, żeby nie doszło do pomyłki np. by nie okazało się, że wysłany do zlecenia podnośnik koszowy jest niezgodny z oczekiwaniami Klienta.

Może się też okazać, że do podjęcia pracy na danym obiekcie potrzebne są specjalne uprawnienia; potrzeba zakupić konkretny materiał; trzeba wezwać odpowiednią osobę do nadzoru (np. konserwator budynków).

Może się też okazać, że dojazd podnośnikiem koszowym do lokalizacji wykonania zlecenia jest utrudniony. Podejmujemy się wszystkich zleceń, których wykonanie jest możliwe przy użyciu naszych podnośników koszowych.

Czasami rezygnujemy ze zlecenia bądź je przesuwamy, gdy na prace nie pozwalają nam warunki atmosferyczne (burza, śnieżyca, bardzo silny wiatr, silna ulewa). Działamy we wszystkich warunkach, na które pozwalają przepisy bezpieczeństwa.

W tym miejscu warto wspomnieć, że zawsze podpowiadamy Klientom, jakie warunki pogodowe mają wpływ na skuteczność wykonywanej pracy oraz kiedy warto ją przełożyć na inny termin.

Realizacja

Termin realizacji

Terminowość to nasza mocna cecha ponieważ zlecenia realizujemy natychmiastowo. Posiadamy wystarczającą ilość maszyn by móc podejmować prace na bieżąco.  W razie sytuacji, gdy podnośnik koszowy, z którego Klient chce koniecznie skorzystać jest zajęty, informujemy o dniu i godzinie zwolnienia tej maszyny.

Jeżeli do wykonania prac potrzeba więcej czasu na przygotowanie (np. zamówienie materiałów, zdobycie pozwoleń itp.) Klient również jest dokładnie informowany. Zlecenia realizujemy każdego dnia tygodnia, cały rok, o każdej godzinie.

Sposób realizacji

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na wysokościach i pracy z podnośnikami koszowymi. Każdy z nich posiada odpowiednie uprawnienia do prac. Dzięki naszemu doświadczeniu, po pomoc w wykonaniu prac, często zgłaszają się również firmy prowadzące działalność podobną bądź konkurencyjną z branży elektrycznej, budowlanej lub innej, gdy zdarzy się, że zadanie przerasta ich możliwości. Wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem wszystkich zasad i standardów bezpieczeństwa  oraz na najwyższym poziomie jakości.

Czasami, przy wykonywaniu zadania, może się okazać niezbędny udział podwykonawców z poszczególnych dziedzin, gdy praca wymaga specjalnych pozwoleń, a my jako firma prowadząca uczciwą działalność, mamy nawiązaną współpracę ze specjalistami z różnych branż (budowlanych, elektrycznych, porządkowych, ochrony środowiska itd.). Aczkolwiek przy większości zadań wszystko jest wykonywane przez naszych pracowników, ponieważ oprócz standardowych uprawnień warunkiem zatrudnienia u nas było posiadanie również uprawnień do obsługi w/w sprzętu.

Obecność klienta podczas prac

Powszechnie wiadomo, że najlepiej jest doglądać wykonywanych dla siebie prac. Dlatego też prawie zawsze na miejscu wykonywania zlecenia pojawia się Klient obserwując wykonywane działania oraz przyglądając się pracy naszych podnośników koszowych. Wiele osób bardzo lubi sposób funkcjonowania samych maszyn, które znacznie usprawniają prace na wysokościach, bez budowania zbędnych rusztowań.

Nie dopuszczamy jednak by Klient sam wykonywał prace na naszych podnośnikach, jeżeli nie posiada odpowiednich uprawnień. Jako odpowiedzialna firma dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie na miejscu pracy i nie pozwalamy na obecność na naszych maszynach osób bez odpowiednich pozwoleń. W przypadku, gdy ktoś decyduje się na wynajem podnośnika koszowego, ale mają pracować na nim pracownicy spoza naszej firmy, to podpisywana jest stosowna umowa o odpowiedzialności, a osoby dopuszczone do podnośnika muszą okazać uprawnienia do prac na wysokości i innych. Oczywiście w przypadku stałych Klientów cała procedura jest znacznie prostsza.

Pozwolenia

Są istotnym elementem podjęcia prac. Nie podejmujemy się zleceń naruszających strukturę zabytków bądź obiektów ochrony przyrody bez zezwoleń odpowiednich organów czy instytucji. Przy podejmowaniu prac na obiekcie budowlanym będącym własnością prywatną również chcemy przedstawienia dokumentu własności bądź upoważnień do wykonywania określonych prac na tym obiekcie. Jeżeli Klient nie wie (co rzadko się zdarza) jakie pozwolenia są mu potrzebne, zawsze służymy pomocą i radą.

Zapraszamy więc do kontaktu  i zadawania pytań.

Płatności

 Klient otrzymuje fakturę po wykonaniu przez nas zlecenia. Faktura jest z 14-dniowym terminem płatności. Płatność akceptujemy przelewem. Nie przewidujemy płatności ratalnych.

 

 

Standardy: Jak dbamy o naszych Klientów?

Lista cech, jakimi się wyróżniamy:

Szybkość realizacji

Zlecenia realizujemy natychmiastowo. Terminy oczekiwania na usługę są bardzo krótkie bądź jesteśmy w stanie zająć się nią od razu. Telefony są odbierane całą dobę, wszystkie dni w roku. Ponadto ilość posiadanego sprzętu oraz profesjonalne wykonywanie zleceń wpływa na szybkość ich realizacji.

 

Nowoczesny sprzęt

 Posiadamy szeroki park nowoczesnych maszyn. Dbamy o częste inwestycje w  nowy sprzęt u sprawdzonych producentów podnośników koszowych, takich jak Ruthmann czy Denka, którzy charakteryzują się wytrzymałymi maszynami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym sprzętem.

 

Miła obsługa

Bardzo lubimy pracować w naszej branży. Zawsze z uśmiechem i chęcią pomożemy naszym Klientom w każdej sytuacji.

 

 

Atrakcyjne ceny

Na ceny naszych usług składają się rodzaj podnośnika koszowego użytego do zlecenia, miejsce wykonania zlecenia oraz wartość pracy, którą należy włożyć do wykonania go. Zawsze staramy się ocenić dobrze warunki oraz pracę, oszacowując możliwości wykonania zadania łatwiej, obniżając koszty. Dla stałych Klientów przygotowujemy oferty specjalne.

 

Bezpłatne doradztwo

Na każdym etapie współpracy oferujemy poradnictwo z dziedzin, w których się specjalizujemy. Są to prace na wysokości, w branży budowlanej, elektrycznej, porządkowej, utrzymania zieleni i wiele innych. Masz pytanie? Zadzwoń!

 

 

Doświadczenie

Posiadamy imponującą praktykę w branży podnośników koszowych. Istniejemy na rynku 20 lat stale poszerzając swoje umiejętności.

 

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie zlecenia wykonywane są przez nas z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zarówno naszych pracowników jak i ludzi będących na obszarze pracy naszego podnośnika koszowego.

 

 

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie pozwolenia. Każdy pracownik był właściwie przeszkolony i dysponuje uprawnieniami.