O nas

Historia firmy

Tło historyczne

Aby dobrze przedstawić genezę powstania firmy PU Almar niezbędnym jest ukazanie zarysu politycznego oraz gospodarczego w Polsce oraz w Grudziądzu i jego okolicach. Tak więc… Dzieje Polski rozpoczynają się wraz z panowaniem Mieszka I… A nie, nie – tak daleko się cofać nie będziemy!

Cofniemy się do lat 90 XX wieku. Były to lata wielkich przemian w Polsce, przemian politycznych, gospodarczych i społecznych. Był to okres, gdy w ludziach tliła się ogromna nadzieja na pozytywne zmiany. Nie każdy był jednak na nie gotowy. Z jednej strony rozwinął się handel, nawiązały się kontakty z firmami zagranicznymi, zapełniły się półki sklepowe, lecz z drugiej strony, nadzieja zderzyła się z twardą rzeczywistością…

Poupadały ogromne zakłady (w Grudziądzu m.in. Stomil), wielu ludzi straciło pracę i nie mogło znaleźć nowej. Bezrobocie było bardzo wysokie. Wprowadzono zasadę swobody działalności gospodarczej, aby mogło powstać jak najwięcej prywatnych przedsiębiorstw. Pojawiła się konkurencja, pojawiły się miejsca pracy. Często miejsce pracy trzeba było utworzyć sobie samemu, widząc lukę w sektorze usług. I tutaj pojawiamy się my :)

Powstanie firmy 

Dostrzegliśmy zapotrzebowanie na tego typu usługi oraz brak pokrycia w ofercie innych przedsiębiorstw. Firmę otworzyliśmy w kwietniu 1996r. mając już kilkuletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne uprawnienia. Zakupiony też został pierwszy profesjonalny podnośnik koszowy, który dobrze spełniał swoje zadania. Od tego momentu mogliśmy świadczyć ciągłe usługi dla naszych Klientów. 

Almar teraz 

Wraz z upływem czasu nasza firma nabierała jeszcze większego doświadczenia w pracach na wysokościach, dodając do oferty coraz to nowsze typy zadań, które nam zlecano. Nasi klienci zawsze otrzymywali najwyższej jakości usługę wyróżniającą nas na rynku oraz w pełni profesjonalne doradztwo. Aktualnie jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem, a zatrudniani przez nas operatorzy również mogą pochwalić się wieloletnią praktyką w pracy przy i na podnośnikach koszowych różnego typu. Każdy nasz pracownik jest odpowiednio wykwalifikowany oraz posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do obsługi podnośników.

Możemy się również pochwalić naszym szerokim parkiem maszyn, które pozwalają nam wykonywać prace na różnych terenach, trudno dostępnych, w ciasnej zabudowie miejskiej oraz w różnych warunkach atmosferycznych. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy.

Klienci

Kim są nasi klienci?

Nasze usługi najczęściej są przedmiotem zainteresowania innych firm, przedsiębiorstw, fabryk, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, różnego typu instytucji. To ci Klienci systematycznie budują zapotrzebowania na usługi podnośników koszowych poprzez specyfikę prac, którymi muszą się zająć, a my wykonujemy to dla nich bardzo dokładnie, chętnie służąc pomocą. Nie unikamy również zleceń od osób prywatnych. Możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów.

Korzyści dla Klienta

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ podnośniki koszowe to wielkie ułatwienie pracy,  które daje zupełnie nowe możliwości. Dzięki podnośnikom naszej firmy jeden specjalista jest w stanie wykonać taką pracę, którą wcześniej musiałyby zrobić trzy, pięć, czy więcej osób. Użycie podnośnika zwiększa także bezpieczeństwo pracy, montażu, wszelkich czynności na wysokościach, a prace te wykonane są zawodowo.

Oprócz fachowo wykonanego zlecenia warto wymienić profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrze doradzać Klientom odnośnie sposobu, w jaki najlepiej czasowo oraz ekonomicznie wykonać konkretną pracę. Niemal każdy nabywca naszej usługi zgłasza się do nas ponownie, co owocuje długotrwałą współpracą. Dlatego drogi Kliencie, nie musisz obawiać się o brak wiedzy na temat tego jak wykonać dane zadanie, jakich materiałów potrzeba, ile czasu zajmie, jakie pozwolenia należy zdobyć (niektóre prace tego wymagają).

Na każde pytanie odpowiadamy i służymy pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do nawiązania współpracy.

Zaufali nam

Spośród wielu naszych Klientów, współpracę podjęliśmy m.in. z:

 

Gdzie nas znajdziecie?

 

Dane teleadresowe

Chętnych do nawiązania współpracy bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 601 660 503 oraz 56 46 24 203 bądź mailowego pod adresem kontakt@pu-almar.pl

 

Media społecznościowe

Możecie nas obserwować oraz na bieżąco przeglądać newsy związane z naszą firmą oraz branżą podnośników montażowych, na naszych profilach na Facebooku, Twitterze oraz Google +

Gdzie działamy?

Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz województw sąsiadujących, skupiając swoje usługi w powiecie grudziądzkim. Jednak gdy skala zamówienia jest duża, a warunki umowy korzystne i opłacalne dla każdej ze stron świadczymy usługi na terenie całego kraju. W razie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.